proffistolar@gmail.com
Zavolajte nám +421 905 200 648
Po - Pia 8.00-15.00 So - Ne zatvorené
Starohájska 31, Bratislava
Title Image

Portfólio kuchýň

Nech sa páči, tu si môžete pozrieť naše portfólio kuchýň. Po kliknutí na jednotlivé kuchyne sa vám zobrazí viac fotografií z danej realizácie. Stačí sa len inšpirovať, prezradiť nám svoju predstavu a my Vám vyrobíme kuchyňu snov na mieru.

Kuchyne na mieru, ktoré dodávame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky ako LED podsvietenie, grafo sklá a priestorové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok vášho bytu. Okrem všetkých druhov skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa vašej potreby. Dvierka rôznych dekorov, pracovné dosky, kuchynské drezy, batérie a iné doplnky zabezpečíme podľa želania záklazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti.

Kuchyňa udáva charakter celej domácnosti, preto je dôležité starostlivo naplánovať jednotlivé kroky od návrhu až po realizáciu. Obráťte sa na náš tím dizajnérov a odborníkov, ktorí vám spoločne vytvoria priestor šitý na mieru.