proffistolar@gmail.com
Zavolajte nám +421 905 200 648
Po - Pia 8.00-15.00 So - Ne zatvorené
Starohájska 31, Bratislava
Title Image

Naše služby

Ak plánujete stavbu domu alebo kúpu novostavby, uvažujete nad rekonštrukciou alebo re-dizajnom priestorov či premýšľate nad zmenou využitia niektorých miestností, ak sa Vám zariadenie opozeralo a potrebujete niečo nové, je správny čas nechať si poradiť od odborníka. Interiérový dizajnér dokáže rozvrhnúť a zariadiť priestor útulne a pohodlne, s ohľadom na vek, zdravotný stav a počet obyvateľov domácnosti. Ak ešte nemáte presnú predstavu o Vašom novom bývaní, dokáže Vás naviesť na správanu cestu a pomôcť Vám vytvoriť útulný a funkčný domov.

Už dávno neplatí, že interiérový dizajnér je len pre bohatých. V skutočnosti Vám jeho služby ušetria kopu času, peňazí a problémov. Dizajnér dokáže pomôcť každému, či už v začiatkoch, kedy nemáte žiadnu predstavu o ideálnom bývaní, alebo už svoju predstavu máte a potrebujete pospájať jednotlivé kúsky dohromady.

Dizajnér dokáže eliminovať problémy, ktoré vznikli už pri počiatočnom projektovaní bytu alebo domu. Navyše Vám ušetrí nekonečné hodiny nakupovania a výberu produktov, pretože má prehľad a prístup k širokej škále domácich a často aj zahraničných zdrojov.

PLÁNUJETE NOVÚ KUCHYŇU? OBÝVACIU IZBU? NÁBYTOK DO VÁŠHO DOMOVA?

NECHAJTE TO NA NÁS – UROBÍME TO ZA VÁS

 

Zabezpečíme vám grafický návrh novej kuchyne, nábytku alebo komplet celého interiéru, ale pomôže vám ho aj preniesť do reality. Podľa potreby dokážeme zabezpečiť rekonštrukčné práce odborným a profesionálnym tímom ľudí. Ten sa postará o elektroinštaláciu či vodárenské a plynárske práce.

1. OSOBNÉ STRETNUTIE

 

V prvom kroku nám poviete vaše predstavy a orientačné rozmery interiéru či konkrétnej izby, ktorú chcete zariadiť alebo rekonštruovať . My si na základe toho premyslíme možnosti a pustíme sa do nového návrhu.

2. NÁVRH A KONZULTÁCIE

 

Po spoločnej konzultácii vám vypracujeme kvalitný grafický návrh interiéru s cenovou ponukou na mieru. Ten vám predstavíme a prejdeme si s vami a prípadné pripomienky z vaše strany, samozrejme, zapracujeme.

3. VÝMERA INTERIÉRU

 

Odborne zameriame priestor a pripravíme výkresy vrátane návrhu inžinierskych sietí. Počítame aj s možnosťou rekonštrukčných prác (resp. prípravou priestoru), ktoré vieme taktiež zabezpečiť z našej strany..

4. REALIZÁCIA A MONTÁŽ

 

Dodanie zariadenia a nábytku závisí od vašich požiadaviek na realizáciu. Ak to všetko necháte na nás, o profesionálnu montáž sa postará náš tím odborníkov. Vďaka tomu budete mať istotu, že všetko bude tip-top.